+48 95 747 58 61


Aktualności i wydarzenia


2016-10-26

SUPER OFERTA NA KOTŁY KONDENSACYJNE


SUPER OFERTA NA KOTŁY KONDENSACYJNESUPER OFERTA NA KOTŁY KONDENSACYJNESUPER OFERTA NA KOTŁY KONDENSACYJNE
Oferujemy nowość firmy Sauner Duval kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny do centralnego ogrzewania oraz do podgrzewania ciepłej wody użytkowej THEMIS CONDENS kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy 24 Kw w zestawie ze sterownikiem temperatury pokojowym można j... więcej»

2016-08-30

Koniec lata czas na przygotowania do zimy


Koniec lata czas na przygotowania do zimyKoniec lata czas na przygotowania do zimyKoniec lata czas na przygotowania do zimy
Wakacje dobiegają końca zbliża się jesień to najlepszy moment aby pomyśleć o nadchodzącej zimie i modernizacji obecnego źródła ciepła. Pomyśl o wymianie swojego starego kotła na nowy oszczędniejszy. Proponujemy ekonomiczne kotły gazowe kondensacyjne, które pozwalają zaoszczędzić... więcej»

2016-01-09

Ważna informacja odnośnie punktu w Gorzowie


Ważna informacja odnośnie punktu w GorzowieWażna informacja odnośnie punktu w GorzowieWażna informacja odnośnie punktu w Gorzowie
W związku z planowanym remontem wiaduktu kolejowego na Bulwarze gorzowskim zmuszeni byliśmy przenieść swój oddział do Myśliborza na czas remontu. Wszystkich klientów prosimy o kontaktowanie się z punktem w Myśliborzu przy ul. Daszyńskiego 6 tel. 95 747 58 61. Nadal prowadzimy działal... więcej»

1 2 następne »