Coraz surowsze regulacje dotyczące emisji smogu sprawiają, że wymiana starych kotłów na bardziej ekologiczne jest nie tylko rozsądna, ale także wymagana prawnie. Obecnie najwyższa klasa urządzeń grzewczych to wybór nie tylko przyjazny środowisku, ale także odznaczający się największą wydajnością. Porównując parametry niższych propozycji (3 lub 4), kotły gazowe CO klasy 5 są zdecydowanie sprawniejsze.

Montaż kotłów gazowych – dlaczego warto?

Kocioł gazowy z Myśliborza w województwie zachodniopomorskim do wytwarzania ciepła wykorzystuje ekologiczne surowce w postaci ekogroszku czy peletu. Dzięki temu odznaczają się one znacznie mniejszą emisją spalin. Najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania są nie tylko bardziej przyjazne środowisku, ale także ekonomiczne. Z początku mogłoby się wydawać, że ich cena jest stosunkowo dość wysoka, jednak jeśli spojrzy się na tę kwestię przyszłościowo, to montaż kotłów gazowych w zachodniopomorskim jest opłacalną inwestycją na długi czas. Zapewniają one także znacznie większą wygodę, niż starszeodpowiedniki. Dzięki obecności podajników w kotłach klasy 5 nie trzeba ich codziennie doglądać, ponieważ w większej mierze są one bezobsługowe.

Piec gazowy z montażem w Myśliborzu – nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo ekologiczne kotły klasy 5, które spełniają wszystkie wymogi unijne oraz podlegają zwrotowi z dotacji z programu Czyste Powietrze. Propozycje pieca gazowego z montażem w Myśliborzu dostępne w naszej ofercie wykorzystują najnowszą technologię zgodną z założeniami dyrektywy Ecodesign. Charakteryzują się one niską emisją pyłu, tlenku węgla oraz gazowych zanieczyszczeń organicznych. Kotły gazowe z Myśliborza odznaczają się także odpowiednią sezonową efektywnością energetyczną. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku polskim takimi jak:

    • Kostrzewa
    • SAS
    • Defro
    • Rakoczy
    • Ferroli

 

Zapraszamy do nas. Gwarantujemy pomoc w doborze urządzenia, jakim jest piec gazowy do domu z Myśliborza zgodnie z zapotrzebowaniem. Jako doświadczona firma od lat działająca na rynku systemów grzewczych świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Służymy radą, montażem pieca gazowego do domu w województwie zachodniopomorskim oraz serwisem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pomagamy także w obsłudze programu Czyste Powietrze.

fa6417519eb9714d6e3e20b0b5db59ff1e856a45.png
kocioł pellet 5 klasa