Nie ma lepszego sposobu na komfortowe zaopatrzenie w ciepło i ciepłą wodę niż instalacja zasilana energią, która jest zgromadzona w ziemi, wodach gruntowych i powietrzu. Istnieje chociażby jedna zasadnicza zaleta tego rozwiązania – natura oferuje nam tę energię bezpłatnie. My jako firma specjalizująca się w nowoczesnych systemach grzewczych proponujemy montaż pompy ciepła w województwie zachodniopomorskim, która ją wykorzysta, aby ocieplić budynek.

Dlaczego warto zainstalować pompy ciepła w zachodniopomorskim?

Co wpływa na popularność takich instalacji? Pompy ciepła w zachodniopomorskim wybierane są z różnych powodów. Dzieje się tak, ponieważ mają one bardzo dużo zalet. Przede wszystkim zastosowanie pompy ciepła w ogóle nie wymaga komina. Wykorzystuje ona w głównej mierze odnawialne źródła energii i nie powoduje żadnej emisji substancji szkodliwych z budynku. Warto pamiętać, że pompa ciepła zużywa niewielką ilość energii elektrycznej (25% mocy pompy). Oznacza to, że 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywa energia uzyskana bezpłatnie ze środowiska. Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, które w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko.

Pompy ciepła – jak działają?

Dla wielu osób niezwiązanych z techniką grzewczą i którzy po raz pierwszy spotykają się z pompą ciepła, zasady jej działania mogą wydawać się bardzo skomplikowane. W rezultacie sprawa jest prostsza niż na to wygląda. Otóż głównym zadaniem pompy ciepła jest wyciągnięcie ciepła z jednego miejsca i oddanie go w wyższej temperaturze w inne miejsce.

My proponujemy pompy ciepła na terenie województwa zachodniopomorskiego firmy Vaillant, która umożliwia opracowanie w pełni indywidualnych rozwiązań zarówno w trakcie modernizacji domu, jak i w nowo budowanym budynku. Marka ta specjalizuje się w produkcji innowacyjnych systemach grzewczych, wykorzystujących najnowszą technologię.

W ofercie znajdują się trzy typy pomp ciepła oferowane w zachodniopomorskim:

  • System z pompą ciepła geoTHERM exclusiv to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło, latem chłodzi, a o każdej porze roku dostarcza ciepłą wodę.
  • System z pompą ciepła geoTHERM plus to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło, a o każdej porze roku dostarcza ciepłą wodę.
  • System z pompą ciepła geoTHERM jest w każdych okolicznościach idealnym sposobem ogrzania domu, a poprzez zastosowanie dodatkowego zasobnika ciepła maksymalny komfort poboru ciepłej wody.

Montaż pompy ciepła w wykonaniu naszej firmy

Oferujemy nie tylko najwyższą niemiecką jakość potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami, lecz także serwis i niezawodność marki o 130- letniej tradycji.

Rejonem naszego działania jest Szczecin, Gorzów i inne miejscowości regionu lubuskiego i zachodniopomorskiego. Choć siedziba firmy Ciepły Dom znajduje się w Myśliborzu, to nasze usługi nie ograniczają się tylko i wyłącznie do tego miasta. Jesteśmy do państwa dyspozycji także w wielu innych miejscach. Zajmujemy się montażem pompy ciepła w Barlinku, Dębnie oraz Gorzowie Wielkopolskim i innych miejscowościach.

Zakupione u nas pompy ciepła, montujemy i serwisujemy!!!
Zapoznaj się z oferowanymi produktami.