W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne materiały do wykonania instalacji centralnego ogrzewania. Proponujemy części zarówno do tradycyjnych (grzejnikowych), jak i nowoczesnych (podłogowych). Oprócz samej sprzedaży zajmujemy się także montażem centralnego ogrzewania w województwie zachodniopomorskim. Główna siedziba firmy Ciepły Dom znajduje się w Myśliborzu, jednak nasza oferta nie jest ograniczona wyłącznie do tej miejscowości. Zakładamy instalację centralnego ogrzewania podłogowego i grzejnikowego w Barlinku, Dębnie, Gorzowie Wielkopolskim i wielu innych miejscowościach.

Materiały do instalacji centralnego ogrzewania w naszej ofercie

Oferujemy szeroką różnorodność materiałów, z których powstaje nasze centralne ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe w Myśliborzu i całym zachodniopomorskim. Instalacje głównie wykonujemy z rur miedzianych oraz rur plastikowych z wkładką aluminiową, w systemie zaciskowym (PEX) oraz ze stali zaciskowej (KAN). Prowadzimy sprzedaż grzejników płytowych (Purmo, Diamond, Cosmonova) oraz łazienkowych (Gorgiel). U nas Państwo dostaną wszystkie potrzebne materiały do wykonania instalacji centralnego ogrzewania gazowego w województwie zachodniopomorskim.

Kotły od renomowanych producentów

W naszej ofercie znajdują się kotły zarówno tradycyjne na paliwo stałe, jak i również gazowe, elektryczne oraz olejowe. Wśród kotłów na paliwo stałe dostępne są piece na węgiel, drzewo, goszek węglowy, pellets oraz tak zwane kotły uniwersalne. Prowadzimy sprzedaż piecy tylko renomowanych i sprawdzonych firm tkj.: Kostrzewa, GALMET. Kotły gazowe to przede wszystkim jednofunkcyjne, dwufunkcyjne, z otwartą komorą spalania, zamkniętą oraz kotły kondensacyjne. Nasza firma promuje urządzenia firmy Vaillant, ponieważ montujemy je od samego początku naszego istnienia ( 18 lat), i mamy bardzo duże zaufanie do tej marki. Oczywiście posiadamy w sprzedaży również piece innych firm tkj.Duvall, Immergas

W przypadku pieców elektrycznych to mamy do zaoferowania urządzenia polskiej firmy Kospel. W naszej ofercie znajdą Państwo także nagrzewnice, klimatyzatory oraz coraz bardziej popularne w Polsce odkurzacze centralne (allegro, disan).

Oczywiście w ramach naszej oferty wykonujemy wszystkie instalacje ogrzewania centralnego w zachodniopomorskim, montujemy proponowane przez nas urządzenia, na które dajemy swoją gwarancję i serwisujemy. Zawsze służymy radą i fachowym doradztwem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego kocioł gazowy konednsacyjny Vaillant ecoTec