Pompy ciepła

Nie ma lepszego sposobu na komfortowe zaopatrzenie w ciepło i ciepła wodę niż instalacja zasilana energią, która jest zgromadzona w ziemi, wodach gruntowych i powietrzu. Natura oferuje nam tę energię bezpłatnie.

Zastosowanie pompy ciepła w ogóle nie wymaga komina. Wykorzystuje ona w głównej mierze odnawialne źródła energii i nie powoduje żadnej emisji substancji szkodliwych z budynku. Warto pamiętać, że pompa ciepła zużywa niewielką ilość energii elektrycznej (25% mocy pompy). Oznacza to, że 75% łącznego zapotrzebowania na energię pokrywa energia uzyskana bezpłatnie ze środowiska.

Dla wielu osób nie związanych z techniką grzewczą i którzy po raz pierwszy spotykają się z pompą ciepła, zasady jej działania mogą wydawać się bardzo skomplikowane. W rezultacie jest sprawa jest prostsza niż na to wygląda. Otóż głównym zadaniem pompy ciepła jest jest wyciągnięcie ciepła z jednego miejsca i oddanie go w wyższej temperaturze w inne miejsce.

My proponujemy pompy ciepła firmy Vaillant , która umożliwia opracowanie w pełni indywidualnych rozwiązań zarówno w trakcie modernizacji domu, jak i w nowo budowanym budynku.

W ofercie znajdują się trzy typy pomp:

  • System z pompą ciepła geoTHERM exclusiv to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło, latem chłodzi, a o każdej porze roku dostarcza ciepłą wodę.
  • System z pompą ciepła geoTHERM plus to kompleksowe rozwiązanie – zimą zapewnia ciepło, a o każdej porze roku dostarcza ciepłą wodę.
  • System z pompą ciepła geoTHERM jest w każdych okolicznościach idealnym sposobem ogrzania domu, a poprzez zastosowanie dodatkowego zasobnika ciepła maksymalny komfort poboru ciepłej wody.

Oferujemy nie tylko najwyższą niemiecką jakość potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami, lecz także serwis i niezawodność marki o 130- letniej tradycji.

Rejonem naszego działania jest Szczecin, Gorzów i inne miejscowości regionu lubuskiego i zachodniopomorskiego.

Zakupione u nas pompy ciepła, montujemy i serwisujemy!!!

Zapoznaj się z oferowanymi produktami.